Wij maken gebruik van cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maken wij gebruik van cookies. Door de cookies te accepteren, word je herkend. Zo kunnen we onze website afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren en kunnen we je relevante informatie en advertenties laten zien. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Ik ga akkoord
meer informatie corona maatregelen

Onze zorg gaat verder

Zwanger & Zo

Corona update 28-09-20

Corona update 28-09-20

Beste Zwangeren en Partners,

Naar aanleiding van de persconferentie van 28/9/2020 en een vergadering met ons team is Zwanger&Zo weer genoodzaakt om de regels aan te scherpen, omdat Corona  in Twente om zich heen aan het grijpen is. Daarom willen we uitval in ons kleine team voorkomen en zodoende de zorg zolang mogelijk te garanderen voor onze zwangeren.

Dit houdt het volgende in;

 • Geen partners meer mee naar de reguliere controles, kom alleen!

Er mogen natuurlijk foto’s, film en geluidsopnames gemaakt worden. Ook kan er tijdens een consult gebruik worden gemaakt van video bellen.

 • Vanaf nu mag partner alleen mee met echo, overige reguliere controles kom je alleen.
 • Andere familie leden en of kennissen kunnen we helaas niet mee naar een echo controle, dit omdat er sprake is van een ander huishouden en het risico op overdracht daardoor vergroot is.
 • Geen kinderen mee naar controles, maar dit was al bekend.
 • Kom op tijd en zeker niet meer als 5 min van te voren.
 • Houd in de wachtkamer 1,5 meter afstand van andere cliënten.
 • Desinfecteer je handen met het desinfectans pompje op tafel.
 • Meld op tijd (telefonisch) of je in een van de risicogebieden bent geweest (Rotterdam, Amsterdam, Eindhoven en Den Haag), hou het nieuws of https://www.rivm.nl/coronavirus-covid-19/actueel voor de laatste updates. Of ben je bij risicogelegenheden (verjaardagen, evenementen, trouwerij etc) geweest.
 • Meld op tijd of je klachten hebt van verkoudheid, loopneus, benauwdheid, hoesten en koorts of als je nauw contact hebt gehad met iemand die (achteraf) positief blijkt te zijn voor Corona, in alle gevallen willen we dat je thuis blijft, we zullen een andere afspraak maken met je.
 • Heb je bovenstaande klachten? Neem dan WEL contact met ons op, onze zorg gaat door gewoon door, maar bel met onze assistente of de dienstdoende zodat we kunnen kijken hoe we passende zorg kunnen bieden.
 • De pretecho’s worden voorlopig weer afgezegd, dit omdat het niet valt onder noodzakelijke zorg .
 • Spiralen plaatsen gaan tot nader order gewoon door.
 • Ons team zal tijdens de controles, huisvisites een mondkapje gaan dragen, al dan niet met een (spat)bril.
 • Tijdens bevallingen zal ook een mondkapje, handschoenen, jas en spatscherm gedragen worden.
 • Kraamcontroles worden weer  teruggebracht naar 1 fysieke visite en natuurlijk, daar waar nodig, zal extra bezocht worden. Overige visite’s zullen we telefonisch doen.
 • Denk als aanstaande kraamouders ook weer goed na over  wie er op visite gaat komen. We zouden het spijtig vinden voor jullie als het weer RAAMvisite gaat worden.
 • Tijdens de visite van de verloskundige geen ander bezoek in de kamer.
 • Nacontroles zullen ook vanaf nu weer telefonisch plaatsvinden. Cliënten die behoefte hebben aan een fysieke nacontrole kunnen contact opnemen met de assistentes. Heb je al een fysieke nacontrole gepland staan (om bijvoorbeeld de wond te laten beoordelen) dan zullen wij eerst telefonisch contact met je opnemen.
 • Na elke spreekuur controle zal de kamer eerst weer ontsmet worden. Wij zullen de deuren openen en sluiten.

Wij rekenen weer op jullie hulp en we hebben mede dankzij de kraamvrouwen en (nu aterme) zwangeren van maart, april, mei dit jaar al weten te voorkomen dat de zorg niet in gevaar is gekomen. Dit kunnen we nogmaals samen!

Let op onze facebook en website voor de laatste updates

 

 

Yorn en Jolijn

25 dagen oud

Yorn en Jolijn

Marli

28 dagen oud

Marli

Fern

36 dagen oud

Fern

Luc

52 dagen oud

Luc

Colin

54 dagen oud

Colin

Faye

84 dagen oud

Faye

Pim

88 dagen oud

Pim

Vayèn

93 dagen oud

Vayèn

Vera

107 dagen oud

Vera

Dae

112 dagen oud

Dae

Jalou

116 dagen oud

Jalou

24/7 bereikbaar 06 20 10 30 48 Pretecho laten maken?
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×